Prowadzimy sprzedaż tylko hurtową.

 

Jesteś tutaj: regulamin

regulamin

I) Zasady ogólne

1. Prezentowana oferta dotyczy tylko terytorium Polski, Klienci zainteresowani sprzedaża na rynki zagraniczne proszeni są wcześniej o kontakt telefoniczny lub email. Oferta i ceny prezentowane na stronie odnoszą się tylko do odbiorców hurtowych (nie zajmujemy się sprzedażą detaliczną) Minimalne zamówienie to 300 netto.Zamówienia poniżej 300 netto nie są realizowane.

2. Klientem hurtowni BARJA może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i poprawnie wypełnił formularz zamówienia

II) Realizacja zamówienia

1. W ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia skontaktuje się z Państwem nasz konsultant. Ceny przedstawiane na stronie są cenami netto.
2. Termin realizacji zamówienia zwykle wynosi 1-3 dni roboczych. W szczególnych przypadkach termin ten może się wydłużyć. W takich sytuacjach powiadamiamy o przewidywanym terminie dostawy

III) Prawa klienta

1. Klient ma prawo odmówienia przyjęcia przesyłki w chwili jej dostarczenia. Przed dokonaniem zapłaty prosimy, aby sprawdzili Państwo przesyłkę. W razie stwierdzenia nieprawidłowości, prosimy o zgłoszenie kurierowi chęci odbioru przesyłki w kolejnym terminie i pilny kontakt z nami w celu wyjaśnienia rozbieżności i szybkiej korekty.

2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru (bez podania przyczyny). Klient musi złożyć oświadczenie na piśmie i dokonać zwrotu. Towar musi być w stanie nienaruszonym. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu (oryginał faktury lub paragon fiskalny) oraz numer rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Przelew następuje w terminie do 30 dni od daty zwrotu towaru do siedziby firmy, na podany rachunek bankowy. 

IV) Postanowienia końcowe

1. Oferta zawarta w serwisie barja.pl nie odzwierciedla w pełni stanów magazynowych. Może się zdarzyć, że znaleziony przez Państwa towar jest niedostępny.
2. Cennik towarów zamieszczony na stronach barja.pl nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producentów na dany sezon.
3. Serwis barja.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku braku możliwości zdobycia poszukiwanych pantofli na rynku, zmiany cen pantofli przez dostawcę lub innych zdarzeń losowych.
4. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt.